Helsingin Taksipalvelu

Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT

Helsingin Taksipalvelu Oy

Kiitoradantie 11, 01530 Vantaa

Toimisto arkisin 8-16

Puh: 041 519 5556

palaute@helsingintaksipalvelu.fi

LASKUTUSTIEDOT

Lähtökohtaisesti käsittelemme vain sähköisesti lähetetyt laskut. 

Verkkolaskut:

003704775006Operaattori 003721291126 (Maventa), aineistomuoto Finvoice

Sähköpostilaskut: 12287A@scan.netvisor.fi
Paperilaskut: Helsingin Taksipalvelu Oy, Ostolaskut 12287A, PL 10, 57090 VISMA SCAN
Y-tunnus: 0477500-6

Taksitilaukset
puhelimitse 0800 02120
netistä www.menevä.fi
Menevä-sovelluksella, jonka voi ladata sovelluskaupoista App Store ja Google Play

Löytötavarat

Täältä lisätietoa siitä, mistä voit tiedustella autoon jääneitä tavaroita.

Löytötavarat

Täältä lisätietoa siitä, mistä voit tiedustella autoomme jääneitä tavaroita.
Lue lisää

Ajankohtaista

Lue Helsingin Taksipalvelu Oy:n uusimmat kuulumiset täältä.

Ajankohtaista

Olemme yli 40 vuotta toiminut taksipalveluita tarjoava helsinkiläinen perheyritys.
Lue lisää

YHTIÖMME OMA HENKILÖKULJETUSBRÄNDI MENEVÄ

MENEVÄ on henkilökuljetusalalla täysin uudenlainen vastuullinen kuljetuspalvelu. MENEVÄ-asiakkaat saavat suomalaisen turvallisen kuljetuspalvelun sovellustilauksena ja halutessaan vakiohintaisena. MENEVÄ-sovelluksessa on käytössä useita nykyaikaisia maksutapoja.

        

HENKILÖSTÖ

Liza Rusetskaja
Palkanlaskenta
liza@helsingintaksipalvelu.fi
Katri Mustonen
Katri Mustonen
Toimitusjohtaja
040 832 9807
katri@helsingintaksipalvelu.fi
Waldemar Toivio
Waldemar Toivio
Tiimipäällikkö
050 555 4611
walde@helsingintaksipalvelu.fi
Cris Bujor
Cristian Bujor
Tiimipäällikkö
050 572 9735
cris@helsingintaksipalvelu.fi
Toni Kolehmainen
Toni Kolehmainen
Tiimipäällikkö Työsuojeluvaltuutettu
050 339 8095
toni@helsingintaksipalvelu.fi ajovuorotoiveet@helsingintaksipalvelu.fi
Ilarion Mugachev
Ilarion Mugachev
Autoilijapalvelupäällikkö
050 362 0362
ilarion.mugachev@helsingintaksipalvelu.fi
Arto Holopainen
Arto Holopainen
Kalustovastaava
0503 260 326; 0400 607 810
arto@helsingintaksipalvelu.fi
Patrik Johansson
Vuoropäällikkö
0400 607 810
patrik@helsingintaksipalvelu.fi